Résztvevők - Szatmar megyei magyartanarok egyesulete

Go to content

Main menu:

Résztvevők

Diákszínjátszó

2017

1.   Ifi  Ködik: Királyfi és koldus - Kölcsey Ferenc Fõgimnázium - Csorján Árpád

2. Tragikus Komikusok:
Romantika - Kökényesdi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

3. Maszk: Képzelt riport egy amerikai......- Aurel Popp Mûvészeti Líceum - Bokor Erika

4. Ködik: Bölcsőm volt a koporsó -
Csorján Árpád és Sárándi Annamária

5. Fecsegő Tipegők: Kistata -
Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

6. Kristályszemek:
Abigél - Avram Iancu Általános Iskola – Bodea Gál Eszter

___________________________________________________________________

2016

1. Örökmozgók: A kis herceg - Túrterebesi Általános Iskola -  Katócz Réka

2. KÖDIK - ,,Mondtam, innen nincs kijárat" - Kölcsey Ferenc Fõgimnázium - Csorján Árpád

3. MASZK - Szorongás Orfeum - Aurel Popp Mûvészeti Líceum - Bokor Erika

4. Betyárok - A rátoti csikótojás- Petri Mór Általános Iskola - Szabó Zita

5. Fecsegő  Tipegők: Tanár úr, de miért? - Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

6. Kristályszemek: Szép játék, srácok! - Avram Iancu Általános Iskola – Gál Eszter

7. Vidám  tízesek: A Pál utcai fiúk - 10-es számú Általános Iskola - Rus Annamária

8. Ezek megőrültek: Szekrény szemle - Szaniszlói Gheorghe Bulgar Általános Iskola - Szalontai Éva

Vendégelőadók

NIR: Mulatság - Bodea Tibor

___________________________________________________________________

2015

1. Avasújvárosi Angyalok: Meghalsz banya - Újvárosi  Általános Iskola  - Székely Zsófia

2. Csúcs nebulók: A világ legbutább cirkusza - Palade Élelmiszeripari Szakgimnázium - Balla Melinda és Fejes Andrea

3. Hagyományörzők: Ángyoméknál - Petri Mór Általános Iskola - Szabó Zita

4. Fecsegő  Tipegők: Kire ütött ez a gyerek? - Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

5. Piskóták: Az Ebecki délutánok - Piskolti Általános Iskola – Csáki Judith

6. Kristályszemek: Az álomlátó -  Avram Iancu Általános Iskola – Gál Eszter és Csorján Árpád

7. Napraforgók: Az alkohol öl - Vámfalui Általános Iskola - Pető Melinda

8. Örökmozgók: A fülemile - Túrterebesi Általános Iskola -  Katócz Réka

9. Nagykárolyi Művelődési Központ: Vacskamati négyszögletűje - Szolomájer Timea

10. Ezek megőrültek: Fillentő - Szalontai Éva

___________________________________________________________________


2014



1. Vidám  tízesek: Légy jó mindhalálig - 10-es számú Általános Iskola - Rus Annamária

2. Ifi Kirstályszemek: Eszter könyve – Avram Iancu Általános Iskola – Gál Eszter és Csorján Árpád

3. Minitinik: Andris meseországban - Tasnádi Általános Iskola- Jáger Enikő

4. Piskóták: Hófehérke és a hét elgyötört törpe - Piskolti Általános Iskola – Csáki Judith

5. Avasújvárosi Angyalok: Légy jó mindhalálig - Újvárosi  Általános Iskola  - Székely Zsófia

6. Kispajtások: Az okos leány - Petri Mór Általános Iskola - Szabó Zita

7. Gézengúzok: A tök és a csikó -  Csűry Bálint Általános Iskola  - Jáger-Péter Mónika

8.
Fecsegő  Tipegők: Hol volt, hol van a rátóti csikótojás - Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

9. Rosszcsontok: Az ördög és a menyecske - Mikolai  Általános Iskola  - Bohonyi Imola

10. Kristályszemek: Legyek ura -  Avram Iancu Általános Iskola – Gál Eszter és Csorján Árpád

11. Örökmozgók: Többsincs királyfi - Túrterebesi Általános Iskola -  Katócz Réka

12. Színészpalánták: Hófehérke és a hét törpe 2 - Hám János Líceum - Fazekas Annamária

___________________________________________________________________

2013


1. Vidám  tízesek: A Jóka ördöge - 10-es számú Általános Iskola - Rus Annamária

2. Ifi Kirstályszemek: Koldus és királyfi – Avram Iancu Általános Iskola – Gál Eszter

3. Minitinik: Ezerszín - Tasnádi Általános Iskola- Jáger Enikő

4. Visszhang: Erdély Magyarország kulcsa - Bem József Általános Iskola Szamoskrassó – Man Gabriella

5. Avasújvárosi Angyalok: Az ördög három aranyhajszála - Újvárosi  Általános Iskola  - Székely Zsófia

6. Színpalánták: A hóbagoly visszanéz - ,,Csűry Bálint” Általános Iskola - Szűcs Tünde

7. Jómadarak: Valahol Európában -  Balcescu-Petőfi Általános Iskola - Nagy Tünde

8. Fecsegő  Tipegők: A libák gágogása - Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

9. Darai Színpadi Csibészek: Hatvanhat hazugság - Daróci  Általános Iskola  - Alexa István

10. Kristályszemek: A tékozló fiú -  Avram Iancu Általános Iskola – Gál Eszter

11. Örökmozgók: Szegény ördög - Túrterebesi Általános Iskola -  Katócz Réka

___________________________________________________________________

2012



1. Óvári Színjátszó Csoport: Ha én felnőtt volnék - Óvári Általános Iskola - Hangzó Enikő

2. Csibészek: Rettentő görög vitéz - Balcescu-Petőfi Általános Iskola - Gál Eszter és Barakonyi Gergő

3. Túrterebesi Ifjúsági Egylet: Hét krajcár - Túrterebesi Általános Iskola - Sárossi Ilona

4. Minitinik: Bambi - Tasnádi Általános Iskola- Jáger Enikő

5. Darai Színpadi Csibészek: Az a gyáva Ferike - Daróci Általános Iskola - Alexa István

6. Tini - Tanoda: Kire ütött ez a gyerek? - Érmihályfalvi Általános Iskola - Szabó Emőke és Kéri Andrea

7. Vidám tízesek: A Hűbele család a Ki mit tud?-on - 10-es számú Általános Iskola - Rus Annamária

8. Fecsegő Tipegők: A világ legbutább cirkusza - Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

9. Napraforgók: Az igazmondó juhász - Vámfalui Általános Iskola - Pető Melinda

10. Jómadarak - A dzsungel könyve - Balcescu-Petőfi Általános Iskola - Nagy Tünde

11. Rosszcsontok: Hó Ferike és a hét törpe - Gellért Sándor Általános Iskola, Mikola - Bohonyi Imola

12. Avasújvárosi Angyalok - A táncoló királykisasszonyok -  Avasújvárosi Általános Iskola - Székely Zsófia


___________________________________________________________________

2011


1. Fintorgók: Találkozás önmagammal...itt...valahol - Fényi István Iskola, Kaplonyi - Lászlóffy Csaba

2. Múlatós tízesek: A pletykás asszonyok... - 10-es számú Általános Iskola - Rus Annamária

3. MIDIPO: Szerelem, vakácíó - Kölcsey Ferenc Fõgimnázium - Fehér Laura

4. Phoenix: Nyitva van az aranykapu - Aurel Popp Mûvészeti Líceum - Schuller Elza

5. Fecsegő Tipegők: A Simóné háza - Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

6. Színpalánták: Esküszömke - Csûry Bálint Általános Iskola, Egri - Alexa István

7. Jómadarak - A fajós fogú oroszlán - Balcescu-Petőfi Általános Iskola - Nagy Tünde


___________________________________________________________________

2010


1. Guruzsma: Brémai muzsikusok - Dariu Pop Általános Iskola - Schuller Elza

2. Pimasz kamaszok: A pad - Wesselényi Altalános Iskola, Hadad - Bakk Judit

3. Fecsegő Tipegők: Sajtóközlemény élőben - Halmi Általános Iskola - Pap Erika-Nóra

4. Tûzpalánták: Az okos leány - Széri Általános Iskola - Szabó Zita

5. Rosszcsontok: Kiskondás - Gellért Sándor Általános Iskola, Mikola - Bohonyi Imola

6. Napraforgók: Lúdas Matyi - Vámfalui Általános Iskola - Pető Melinda

7. Fintorgók: Mindennapi fintorgások - Fényi István Általános Iskola, Kaplony - Lászlóffy Csaba

8. Féktelenek: Hófehérke és a hét elgyötört... - Octavian G. Általános Iskola - Keresztes Szőke Erzsébet

9. Ifjúsági Egylet: Csöndes Juli - Túrterebesi Általános Iskola - Sárossi Ilona

10. MIDIPO: Haragszik-e, gazduram? - Kölcsey Ferenc Fõgimnázium - Pataki Enikő

11. Nebulók: Taligás király - Ion Creanga Általános Iskola - Csucsák Julianna

12. Jómadarak: Lúdas Matyi - Balcescu-Petőfi Általános Iskola - Nagy Tünde


___________________________________________________________________

2009



1. Fecsegő Tipegők: Hol volt,...hol van a rátóti csikótojás? - Halmi Szakiskola - Pap Erika-Nóra

2. Minitinik: Hófehérka és a beteg hetes - Tasnádi Általános Iskola- Jáger Enikő

3. Féktelenek: Rendhagyó Karinthy - Octavian Goga Általános Iskola - Szõke Erzsébet

4. HatoSOKK:- Elsõ randevú - Lucian Blaga Általános Iskola - Szõke Erzsébet

5. Napraforgó: A tojás; A kényes lány - Vámfalui Általános Iskola - Petõ Melinda

6. Jómadarak: Óz, a csodák csodája (részlet) - Balcescu-Petõfi Általános Iskola - Nagy Tünde

7. Guruzsma: Brémai muzsikusok - Dariu Pop Általános Iskola - Schuller Elza

8. Gézengúzok: Nagyszünet - Egri Csûry Bálint Általános Iskola - Oroszi Judit

9. Nebulók: Sulibuli - Ion Creanga Általános Iskola - Csucsák Julianna

10. Rosszcsontok: Három kívánság - Mikolai Gellért Sándor Általános Iskola - Bohonyi Imola

11. Fintorgók: Felnőttél, vagy ott van mélyen a szívedben - Kaplonyi Általános Iskola - Lászlóffy Csaba

12. Rozmaring: Ellopták - Széri Általános Iskola - Szabó Zita


 
Back to content | Back to main menu