>

Résztvevők - Szatmar megyei magyartanarok egyesulete

Go to content

Main menu:

Résztvevők

Könyvbarátok

   A Könyvbarátok vetélkedőre jelentkező csapatok

2016

1. csapat: ,,Könyvnyűvők" (10-es számú Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Rus Annamária
2. csapat: ,,Mindentudó Majmok" (10-es számú Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Tivadar Melinda
3. csapat: ,,Könyvkópék" (Nagykárolyi Elméleti Líceum
)  
           Felkészítő tanár: Fazakas Erika
4. csapata:
,,Böngészők"  (Nagykárolyi Elméleti Líceum )
           Felkészítő tanár: Fazakas Erika
5. csapat: ,,Agytrollok"  (Újvárosi Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Székely Zsófia
6. csapat: ,,
Agymenők"(Újvárosi Általános Iskola)
           Felkésztő tanár: Székely Zsófia
7. csapat:
,,Nyelvőrzők"(Nagykárolyi Kalazanci Szent József Líceum)
           Felkészítő tanár: Kiss Hajnalka
8. csapat:
,,Úttörők” (Nagykárolyi Kalazanci Szent József Líceum)
           Felkészítő tanár: Hargitay Erzsébet
9. csapat: ,,Könyvkukacok" (Sárkozújlaki Petőfi Sándor Általános Iskola)
           Felkészítő tanár:
Kása Enikő
10. csapat: ,,Nebulók"
(I. Creangă Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Csucsák Julianna
11. csapat: ,,Könyvvándorok" (Református Gimnázium)
           Felkészítő tanár: Zilahi-Kató Klára
12. csapat: ,,Koboldok"
(Mircea Eliade Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Fehér Renáta


________________________________________________________________________


2015

1. csapat: Mentalisták (10-es számú Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Rus Annamária
2. csapat: Várvédő Tízesek (10-es számú Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Tivadar Melinda
3. csapat: Four Hutter (Nagykárolyi 3-as  Általános Iskola)  
           Felkészítő tanár: Erdős Kinga
4. csapata: OlvaSSok (Nagykárolyi 3-as számú  Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Erdős Kinga
5. csapat: Antistréberek (Újvárosi Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Székely Zsófia
6. csapat: O(E)LCS(É) - Okos lányok csapata (Újvárosi Általános Iskola)
           Felkésztő tanár: Székely Zsófia
7. csapat: Csillámkecskék (Hám János Római Katolikus Iskolaközpont)
           Felkészítő tanárok: Czier Andrea
8. csapat: Szenthurkák (Hám János Római Katolikus Iskolaközpont)
           Felkészítő tanár: Szász Anikó
9. csapat: Könyvkópék (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
           Felkészítő tanár: Fazakas Erika
10. csapat: Úttörők (Kalazanci Szent József Római Katolikus Iskolaközpont)
           Felkészítő tanár:
Hargitay Erzsébet
11. csapat: A suli rabjai (Sárkozújlaki Petőfi Sándor Általános Iskola)
           Felkészítő tanárok: Kása Enikő, Balogh Kinga
12. csapat: Nebulók (I. Creangă Általános Iskola)
           Felkészítő tanárok: Csucsák Julianna,Vajda Irén)
13. csapat: Könyv-észek (Bălcescu-Petőfi Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Fehér Laura
14. csapat: Könyvkutatók (Szatmárhegyi Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Zilahi-Kató Klára
15. csapat: Bezzeg a diákok (Avram Iancu Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Gál Eszter
16. csapat: Piskóták (Piskolti Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Csáki Judith
17. csapat: Könyvolvasó kölyök-klub (Egri Csűry Bálint Általános Iskola)
           Felkészítő tanár:
18. csapat: Menőmanók (Dr. Vasile Lucaciu Általános Iskola)
           Felkészítő tanár:

________________________________________________________________________

2014



1. csapat: Mentalisták (10-es számú Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Rus Annamária
2. csapat: Várvédő Tízesek (10-es számú Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Rus Annamária
3. csapat: Böngészők ( Nagykárolyi 3-as  Általános Iskola )  
           Felkészítő tanár: Fazakas Erika
4. csapata: Könyvészek ( Nagykárolyi 3-as számú  Általános Iskola )
           Felkészítő tanár: Erdős Kinga
5. csapat: Agypörgetők ( Nagykárolyi 2-es számú  Általános Iskola )
           Felkészítő tanár: Balla Lóránt
6. csapat: Krém az Oreoba ( Hám János Római Katolikus Iskolaközpont)
           Felkésztő tanár: Szász Anikó
7. csapat: Nebulók (Ion Creangă Általános Iskola)
           Felkészítő tanárok: Csucsák Julianna és Vajda Irén
8. csapat: Betűfalók (Bălcescu-Petőfi Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Fehér Laura  
9. csapat: Könyvkutatók (Szatmárhegyi Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Zilahi-Kató Klára
10. csapat: Fikusz (Avran Iancu Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Gál Eszter
11. csapat: Piskóták (Piskolti Általános Iskola)
           Felkészítő tanár: Csáki Judith


________________________________________________________________________


2013



1. csapat: BIBLIOFIL (Piskolti Gimnázium)
Csapattagok: Csáki Lilla
                   Papp Jácint
                   Papp Kincső
                   Papp Hajnalka
Felkészítő tanár: Csáki Judith

2. csapat: NEBULÓK (I. Creanga Gimnázium)
Csapattagok: Farkas Szilvia
                 Elek Réka
                 Gergely Noémi
                 Pleth Tamara
Felkészítő tanárok: Csucsák Julianna és Vajda Irén

3. csapat: BETŰFALÓK (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
Csapattagok: Juhász Ábel
                  Kirner Matild
                  Pándi Dóra
                  Zsók Rebeka
Felkészítő tanárok: Pataki Enikő és Kozák Anikó

4. csapat:  AKTAKUKACOK (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
Csapattagok: Lukács Edina
                    Kugler Dóra
                    Takács Beatrix
                    Köves Fanni
Felkészítő tanár: Fehér Laura

5. csapat: KönyvÉszek (Nagykárolyi 3-as Számú Gimnázium)
Csapattagok: Farkas Patrícia
                            Petkes Kinga
                            Simon Tímea
                            Szabó Boglárka.
Felkészítő tanár: Erdős Kinga

6. csapat: BÖNGÉSZŐK ( Nagykárolyi 3-as Számú Gimnázium)            
Csapattagok: Bocz Henrietta
                Tátrai Henrietta
                 Vieser Hajnalka
    Wegendt Erich.
Felkészítő tanár: Fazakas Erika

7. csapat: Kuruc Bi(I)rodalom (Nagykárolyi 2-es Számú Gimnázium)
Csapattagok: Heveli David
                 Corodan Dorottya
                  Kiss Eszter Boroka
                 Ambrus Regina
Felkészítő tanár: Balla Lóránt

8. csapat: Legite LexIKONOK! (Nagykárolyi 2-es Számú Gimnázium)
Csapattagok: Kovacs Peter
                 Veres Anett
                 Elekes Vivien
                Schlachter Kincso
Felkészítő tanár: Balla Lóránt

9.  csapat:                      ( Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum )
Csapattagok: Szejke Dóra
                  Ghiuruţan Bura Péter
                  Gordán Dalma
                  Zolcsák Mátyás
Felkészítő tanár: Szász Anikó

10. csapat:                     (10-es Számú Gimnázium)
Csapattagok:
Felkészítő tanár: Úr Erzsébet

11. csapat: MENTALISTÁK (10-es Számú Gimnázium)
Csapattagok: Lovas Dalma
                  Glózer Laura
                   Tivadar Zita
                   Szolomáier Noémi
Felkészítő tanár: Rus Annamária

12. csapat: FANNIÉK (Bălcescu-Petőfi Gimnázium)
Csapattagok: Urbán Fanni
                   Simonfi Kiss Anita
                   Nagy Raymond
                   Rés Bálint
Felkészítő tanár: Bartha Katalin

13. csapat: MOSOLYGÓK (Bălcescu-Petőfi Gimnázium)
Csapattagok: Kiss Dalma
                 Kerner Henrietta
                 Dobos Irisz
                 Pataki Krisztina
Felkészítő tanár: Bartha Katalin

14. csapat: Tudós Manók (Sztamárhegyi Gimnázium)
Csapattagok: Tasi Norbert
                 Torkos Benjámin
                 Fehér Evelin
                 Szűcs Anasztázia

Felkészítő tanár: Zilahi-Kató Klára

 
Back to content | Back to main menu