Eredmények - Szatmar megyei magyartanarok egyesulete

Go to content

Main menu:

Eredmények

Diákszínjátszó


2017

Különdíjak:

Jelmez

KÖDIK csapata



Alakításért  


Pataki Édua és Kiss Máté - ifi Ködik

Bogdán Bianka és Molnár Csenge - Fecsegő  Tipegők

Kovács Szabolcs - Tragikus Komikusok

Kurtinecz Ingrid - i
fi Ködik

Suhárd Evelin - Maszk

Urbán Fanni -
Ködik

Besenyődi Judit - Ködik

Lázár Dávid - Ködik

Lázár Ruben - Ködik

Polgár Evelin - Kristályszemek

Hencz Márk - Maszk




V–VIII. osztályos kategória

III. díj:

1. Fecsegő  Tipegők:
Kistata

2. ifi Ködik : Királyfi és koldus

II. díj:

Kristályszemek: Abigél

I. díj:

Tragikus Komikusok: Romantika



XI–XII. osztályos kategória

II. díj:

MASZK - Képzelt riport egy amerikai popfesztiválról

I. díj:

KÖDIK - Bölcsőm volt a koporsó


_______________________________________________________________________

2016


Különdíjak
:

Alakításért

Maksai Nándor - Fecsegő  Tipegők

Reinbold Roland - Kristályszemek

Süveg Edina - Örökmozgók


Csapatkülöndíj


Örökmozgók és az Ezek Megőrültek


V–VIII. osztályos kategória

III. díj:

1. Fecsegő  Tipegők:
Tanár úr, de miért?

2. Betyárok - A rátóti csikótojás

II. díj:

1. Vidám  tízesek: A Pál utcai fiúk

I. díj:

1. Kristályszemek: Szép játék, srácok!

XI–XII. osztályos kategória

III. díj:

1. MASZK - Szorongás Orfeum

I. díj:

1. KÖDIK - ,,Mondtam, innen nincs kijárat"


_______________________________________________________________________

2015



Különdíjak:


Friss Újság különdíja:

Frei Arnold (Napraforgók) - a részeges férj szerepéért

Csáki Lilla (Piskóták) - a nagymama szerepéért

Legjobb női alakítás - Hauler Hannelore - Aromo szerepéért (Dömdödöm)

Legjobb férfialakítás - Kis Áron - Péter szerepéért (Örökmozgók)


Pedró díj:


Dömdödöm csapata


III. díj:

1. Örökmozgók: A fülemile

2. Hagyományőrzők: Ángyoméknál

II. díj:


1. Fecsegő  Tipegők: Kire ütött ez a gyerek?

I. díj:

1. Nagykárolyi Művelődési Központ: Vacskamati négyszögletűje

2. Kristályszemek: Az álomlátó


_______________________________________________________________________


2014



Különdíjak:

alakítási díj: 1. Sopánka szerepéért Pap MátéPiskóták csapat

2. Drumó szerepéért Medve IzabellaÖrökmozgók csapat

3. Bakarasznyi szerepéért Harkály BenjaminÖrökmozgók csapat

4. Valkay szerepéért Pajzos RafaelAvasújvárosi Angyalok csapat

csodálatos énekhangjáért:

az Eszter szerepét játszó Vékony HenriettaIfi Kristályszemek (Avram Iancu Általános Iskola) csapat

A Magyar Hírlap különdíja:

alakítási díj:

1. Röfi szerepéért Lázár Ruben Kristályszemek csapat (Avram Iancu Általános Iskola)

2. Tóni szerepéért Balog DeniszaFecsegő tipegők csapat

A Harag György Társulat különdíja:

alakítási díj:

1. Nyilas Misi szerepéért Mari Attila – Szabolcs - Avasújvárosi Angyalok csapat

2. Jack szerepéért Lázár Dávid - Kristályszemek csapat (Avram Iancu Általános Iskola)

A plakátok díjazása:

1. legjobb grafikus plakát: Kristályszemek csapat (Avram Iancu Általános Iskola)

2. legjobb digitális plakát: Vidám tízesek csapat (10-es számú Általános Iskola)

Dicséret:

Piskóták: Hófehérke és a hét elgyötört törpe

III. díj:

1. Kispajtások: Az okos lány

2. Ifi Kristályszemek: Eszter könyve

II. díj:

1. Színészpalánták: Hófehérke és a hét törpe 2

2. Avasújvárosi Angyalok: Légy jó mindhalálig

I. díj:

Kristályszemek: Legyek ura

_______________________________________________________________________

2013

I. díj

Vidám Tízesek - A Jóka ördöge

Jómadarak - Valahol Európában

II. díj

Ifi Kristályszemek - Koldus és Királyfi

III. díj

Fecsegő Tipegők - A libák gágogása

Avasújvárosi Angyalok - Az ördög három aranyhajszála

_______________________________________________________________________

2012

I. díj

Csibészek - A rettentő görög vitéz

Jómadarak - A dzsungel könyve

II. díj

Avasújvárosi Angyalok - A táncoló királykisasszonyok

III. díj

Vidám tízesek - A Hűbele család a Ki mit tud?–on


Különdíj

Djindjo Laura - Fecsegő Tipegők

Urbán Fanni - Jómadarak

Szeles Levente - Darai Színpadi Csibészek

Deák Edvin - Rosszcsontok

Rákos Gábor - Napraforgók

_______________________________________________________________________

2011


I. díj

Fintorgók - Találkozás önmagammal...itt...valahol

Színpalánták - Esküszömke

II. díj

Jómadarak
- A fajós fogú oroszlán

III. díj

Mulatós tízesek - A pletykás asszonyok...

MIDIPO - Szerelem, vakácíó


Különdíj

Varga Evelin - Fecsegő Tipegők

Poian Catalin - Fecsegő Tipegők

Jánosi Abigél - Jómadarak

Feier Benjamin - Jómadarak

Kósa Krisztián - Színpalánták

Fehér Ádám - MIDIPO

Varga Edina - Mulatós tízesek

_______________________________________________________________________

2010


I. díj

Fintorgók - Mindennapi fintorgások

II. díj

Napraforgók - Lúdas Matyi

III. díj

Ifjúsági Egylet - Csöndes Juli

Fecsegő Tipegők - Sajtóközlemény élõben

MIDIPO - Haragszik-e, gazduram?


Különdíj

Doroha Liza - Túrterebesi Ifjúsági Egylet

Pataki Balázs - MIDIPO

_______________________________________________________________________

2009


I. díj

Fintorgók - Felnőttél, vagy ott van mélyen a szívedben

Minitinik - Hófehérka és a beteg hetes

II. díj

Jómadarak - Óz, a csodák csodája

III. díj

Gézengúzok - Nagyszünet

Napraforgó - A tojás; A kényes lány


 
Back to content | Back to main menu